Dünyayı Kurtaran Adamlar

Ekolojik Üreticiler Derneği ve Karaot Tohum Derneği “*Dünyayı Kurtarmaya Çalışanlar*” filmi için bir gösterim organize ediyor.

Türkiye’deki tohum, tarım ve biyoçeşitlilik mücadelesini konu alan ‘*Dünyayı Kurtarmaya Çalışanlar*’ (The People Who Try to Save the World – Kısa belgesel-animasyon, 16mm ve s8mm, 30 dakika, 2012) adlı kısa film kısa bir süre önce ödül almıştı. Kore Seul’de düzenlenen 9. Seul Ekoloji ve Çevre Filmleri Festivali’nde (9. Green Film Festival in Seoul) kısa film dalındaki ödül *Akile Nazlı Kaya*’nın yönettiği ‘Dünyayı Kurtarmaya Çalışanlar adlı kısa belgesel filme verildi.

*Ekolojik Üreticiler Derneği ve Karaot Tohum Derneği* sözü edilen film için iki ayrı gösterim organize ediyor. Film gösterimlerinin yer ve tarihlerini ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda. Katılımlarınızı bekliyor, duyuruyu yaygınlaştırmanızı rica ediyoruz.

*Dünyayı Kurtarmaya Çalışanlar -Akile Nazlı Kaya*

*1. Gösterim:* 28 Haziran Perşembe – Karaot Köyü (Torbalı / İzmir) – Köy Meydanı -Saat: 21.30

*2. Gösterim:* 2 Temmuz Pazartesi – Barış Manço Kültür Merkezi – Moda – Kadıköy -İstanbul – Saat: 20.00

————————————

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>